5 Dôležité oleje pre Holi, ktoré sa majú aplikovať na telo skôr, ako sa vydáte na hranie

Teraz chápeme, že mnohí z vás by chceli aplikovať, ako aj trieť trochu oleja na pokožku, ako aj telo pred hraním Holi, Rovnako ako vo všetkých ohľadoch, napriek tomu by ste však pochopili, ktoré z dôležitých olejov pre holi by bolo najlepšie používať.
Oleje, ktoré sa majú prihlásiť pred hraním Holi
Podľa vášho typu pokožky a stavu chceme, aby ste pre Holi využili tie najlepšie dôležité oleje, ktoré by chránili pokožku pred škodlivými UV lúčmi slnka, ako aj od toxických farbív. Práve tu je päť pozoruhodných dôležitých olejov, ktoré sa majú prihlásiť pred hraním Holi, ktoré by ste si mali kúpiť a ponechať si teraz!

[Tiež si prečítajte: Presne ako eliminovať farby Holi]
1. Veľký starý kokosový olej
Liečovka teplého kokosového oleja by sa mala využívať ako ochranca pokožky, ako aj preto, že čas nepamäti kokosové oleje, ktoré sa majú prihlásiť pred hraním Holi, bol vždy najlepším programom, ktorý sa má používať. Olej sa chápe pre svoje vlastnosti proti starnutiu, antimikrobiálne, ako aj veľmi hydratačné vlastnosti, ktoré pomáhajú brániť pokožke bez rizika zo škodlivých lúčov slnka. Kokosový olej je tiež bohatý na vitamín E, ktorý pre vašu pokožku robí pozoruhodné veci. Aj keď by ste rušne hrali Holi, existovali by farby, ktoré sa držia pokožky, ako aj do trhlín. Kokosový olej vtierajúci sa na pokožku pred herným dňom alebo dňom Holi môže pomôcť pri oprave pracovať na pokožke, ako aj eliminovať opotrebenie, ako aj slzy pokožky. To pomáha vyhladiť textúru pokožky a tiež chrániť pokožku pred budúcim praskaním.
Zdroj: Drakes.com.au2. Vyskúšajte lyžicu nádherného mandľového oleja
Mandľový olej extrémne dlho využíval kozmetici, ako aj trh s kúzlami na prácu s kúzlami s pokožkou a vlasmi, ale tentoraz však môže pomôcť chrániť pokožku pred škodlivými farbivami, ktoré sa hrajú aj počas Holi. Vďaka veľkému množstvu vitamínov, minerálov, ako aj zdravých tukov, je vysoký výživový materiál v mandľovom oleji jedným z najlepších výrobkov starostlivosti o pleť, o ktorých by sme mohli snívať. Udržujte svoju pokožku zdravú a pružnú a pred začiatkom hry Holi využíva lyžicu mandľového oleja ako trusného činidla na pokožku. UV lúče slnka môžu poškodiť pokožku, ako aj ak máte citlivú pokožku. Mandľový olej pomáha čistým, ako aj čistiacim, chráneným, ako aj z mäkkej a pružnej pokožky. Olej je bezchybný, univerzálny a obohacuje žiaru na pokožke okrem zvlhčenia pokožky. Neexistovalo by nič viac podráždenia pokožky, ako aj prelomy, ktoré by mohli ponúknuť okrem využívania nádherného mandľového oleja.

Zdroj: Hudabeauty.com3. Citrónový olej na obohatenie pokožky
Ak sa ponúka blízko vás, vyberte si fľašu citrónového oleja, ktorá by pomohla vyživovať pokožku a vyčistiť ju aj od farieb. Citrónový olej tiež bojuje proti náporu úplne voľných radikálov, ako aj proti toxínom, ktoré sa hromadia na pokožke, čím sa pokožka bez rizika drží škodlivé UV lúče slnka. Najlepšie na tom je, že citrónový olej sa dá využiť na celom tele a môže napájať každú bunku s mimoriadne veľkou masážou vykonanou pred začiatkom hry Holi. S antimikrobiálnymi vlastnosťami podľa jeho názvu môže citrónový olej tiež pomôcť pokožke zostať bez rizika a chránený, keď sa špinavé ruky dotknú vašej pokožky.
[Tiež si prečítajte: Návrhy kúzla pre bezrizikové holi]

Zdroj: Tipsaholic.com4. Olej slnečnice pre žiariacu pokožku
Väčšina indických domov využíva na varenie olej slnečnice, ako aj na rôzne zdravie a wellness, ako aj kúzla, ale tentokrát, keď čítate oveľa viac o tom, ako presne chrániť pokožku pred farbami Holi, požiadali by sme vás, aby ste využili lyžicu slnečnicového oleja. Od typického po mastný, suchý po citlivé typy pleti môže slnečnicový olej pomôcť ako čistiaci prostriedok. Olej nevyprovokuje pokožku, ako by to bolo oveľa viac podráždené. Slnečnicový olej má antioxidanty, ktoré bojujú proti úplne voľným radikálom, ako aj po hre Holi, rovnako ako čistiaca služba. Aplikujte polievkovú lyžicu slnečnicového oleja za hodinu pred hraním Holi na pokožku; Pomáha rýchlejšie eliminovať farby.
Zdroj: AthenatradeWinds.com [SC: Mediad]

5. hroznový olej pre žiariacu bezchybnú pokožku
Zaujíma vás, či sa hráte Holi, pretože sa bojíte, že farby pokazí vašu pokožku? Nerobte si starosti! Pokiaľ máte niekoľko kvapiek hroznového oleja zmiešaného s lyžicou kokosového oleja, nebudete musieť stratiť tú žiaru. Aplikujte zmes hodinu pred Game of Holi a potešenie vo svojom čase. Krajina ju chladnou vodou neskôr, ako aj potom, ako sa pokožku vysuší, všimli by ste tiež.
[Tiež si prečítajte: Výhody hroznového oleja]