Rôzne spôsoby, ako nosiť puferové kabáty teraz

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako nosiť puferové kabáty, bez toho, aby ste sa pozerali z štýlu alebo frumpy. Puffer Coats sú jedným z najviac druhov po vrstvách v tejto sezóne. Nie sú určené iba pre chladné teploty alebo pre teplo, ktoré poskytujú. Môže sa nosiť aj ako módne vyhlásenie a príslušenstvo k vášmu vzhľadu a zároveň si zachováva jeho účel.
Existujú rôzne typy puferových kabátov. Máte orezaný puferový kabát, ktorý som tu predtým nosil s bežcami. Tieto typy Puffer Coats nie sú ohromujúce a sú úžasné pre ľudí, ktorí sú stále skeptickí, že ich pridajú k ich vzhľadu. Orezaný Puffer ide dobre s neformálnym a uvoľnenejším oblečením.
Obchod s obkľúčenými nafúkanými kabátmi

< >

Nakupujte môj vzhľad

< >

Ďalším typom Puffer Coat, ktorý stojí za to mať, je verzia MIDI, ako je vidieť v mojom vzhľade so svetrovými šatami. Midi Puffers idú dobre s elegantným oblečením a pri nosení šaty ponúkajú viac teplej ochrany. Túto strednú dĺžku je možné nosiť s čímkoľvek a každým jednotlivcom. Dĺžka vás udržuje v teple a zároveň dopĺňa svoje oblečenie. Milujem nosenie šiat v zime. Áno, viem, že počasie vonku je stále strašné, ale som jedným z tých, ktorí ohrozia moju módu bez ohľadu na teplotu, a preto moja láska k midi Puffer Coats.
Nakupujte midi Puffer Coats

< >

Áno, kabáty Puffer môžu byť štýlové a existuje toľko rôznych spôsobov, ako nosiť puferový kabát. Tieto puferové vrstvy to vydrží pri zachovaní môjho štýlu. Existuje toľko spôsobov, ako nosiť puferové kabáty. Tu sú 3 rôzne spôsoby, ako môžete dnes nosiť obalový kabát:
Rôzne spôsoby, ako nosiť puferové kabáty, ktoré sú Nowpair so svetrovými šatami: Sweater Dress sú mojím prechodom na prechod zimných javov. Podobne ho spárujte s topánkami a dokončite svoj vzhľad s kabátom Midi Puffer, ako je vidieť nižšie.

2. Spárujte to jogger alebo nohavice: Predtým som nosil tento kabát na plodiny s plodinami s joggermi. Spárovaním vašej tlačovej alebo odvážnej farby Puffer Coats sa budú joggery, zvyšuje neformálny pocit vzhľadu.

3. Spárujte svoje odevy v telocvični a oblečenie na atleisúre: či už midi alebo srsť plodiny, môžete ho spárovať s pracovným oblečením, športovým oblečením pre športovú príťažlivosť.

Môžete sa tiež tešiť:

Elegantné oblečenie, ktoré teraz potrebujete

Vzrušujúce módne trendy, na ktoré sa dáme pozerať v roku 2022

Ako sa teraz obliekať na zimné rande

Získajte tieto lacné jarné kúsky teraz

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!