Glycerín využíva sálavú pokožku, ako aj lesklé vlasy

glycerín je prírodnou zlúčením z uhlíka, kyslíka a vodíka. Je to tekutina, ktorá je bezfarebná, sirupová, vo vode rozpustná, úžasná ochutnávka, ako aj neodotesná. Je pozoruhodné, pokiaľ ide o jeho rôzne výhody pre starostlivosť o pokožku a starostlivosť o vlasy. Na pokožke zvlhčuje a obnovuje bunky; Preto existujú rôzne využívanie glycerínu, ako napríklad v mydlách, zvlhčovače, telové peelingy, telové pleťové vody, ako aj zaoberajúce sa maskami. Spolu s tým je to pre vlasy dosť výhodné, a preto je vytvorený v šampónoch a kondicionéroch.
[Tiež si prečítajte: glycerín na bielenie pokožky]

Výhody glycerínu pre vlasy a pokožku
V situácii sa obávate, či by sa glycerín zmestil na vašu pokožku, ako aj vlasy alebo nie, nebojte sa. Hodí sa takmer všetkým a zlepšuje zdravie a zdravie pokožky. Je efektívny na všetky typy pleti, ako aj na to, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Vyskúšajte, aby ste pochopili, prečo je glycerín užitočný, ako aj výhody glycerínu.
Zvlhčiť
Vyčistiť
Omladzuje kožné bunky
Účinok osvetlenia pokožky
Účinok proti starnutiu
Zvyšuje jemnosť pokožky
Tóny pokožky
Vyčistí čierne bodky, ako aj pigmentácia z kože
Vhodný na využitie u dojčiat, ako aj na citlivú pokožku.

Zdroj: zaabox.comglycerín využíva krásu
Poznamenáva sa, že je to ľahká pokožka, ako aj režimy starostlivosti o vlasy, ktoré sa integrujú do vášho spôsobu života, aby ste získali toto žiarivé kúzlo, ktoré ste si želali:
[Tiež si prečítajte: glycerín na tvári]

Glycerín pre pokožku
Na zmäkčenie pokožky – zmiešajte polievkovú lyžicu glycerínu, ako aj desať polievkových lyžíc vody a použite ju pred spaním v noci. Ráno opláchnite.
Tónovať pokožku-integrujte štvrtinu šálku glycerínu s jedným, ako aj 1/2 šálky zvýšenej vody. Vložte do fľaše na rozprašovanie a využite ako toner. Ak máte typ pleti, ktorý je mastný, pridajte do zmesi rovnaké množstvo citrónovej šťavy a použite, ako je uvedené.
Na zvlhčenie – zmiešajte polievkovú lyžicu každého oleja vitamínu E, vazelínu a glycerínu. Pred sprchovaním si nasaďte pol hodiny.

Zdroj: pinterest.com uzdravte praskliny päty – prasknite si nohy a tiež naneste glycerín na prasknuté podpätky.
Uzdravenie rán, ako aj popáleniny – položte glycerín priamo na všetky značky prístreškov a rany.
Na čistenie pokožky – presne rovnaká zmes, ako to bolo v toneri. Namiesto toho, aby ste vložili fľašu s rozprašovaním, ľahké si zobrať trochu množstva bavlny, ako aj DAB pri riešení každú noc. Ak je vaša pokožka mastná, ako je uvedené v recepte toneru, pridajte citrónovú šťavu z rovnakých množstiev.

Zdroj: Crisis-Consultation.com na udržanie pokožky-pridajte glycerín do svojho každodenného zvlhčovača a využívajte denne.

[SC: Mediad]
Aby ste inhibovali vrásky – zmiešajte vaječnú bielu, čajovú lyžičku medu, ako aj čajovú lyžičku medu. Naneste na tvár. Práčovňa vypnite po 20 minútach.
Na odstránenie akné – integrujte polievkovú lyžicu glycerínu, polovicu lyžice prášku boraxu, polovicu lyžice gáforu, šálka destilovanej vody v miske. pustiť sa do tváre. Práči s úplne prvou vlažnou vodou a potom znova opláchnite chladnou vodou.

Zdroj: sharecare.com eliminujte čierne bodky – zmiešajte jednu polievkovú lyžicu Fullers Earth (Multani Mitti), štyri polievkové lyžice mandľového prášku a glycerínu do pasty. Naneste na čierne bodky, ako aj pri suchej bielizni s chladnou vodou.

Zdroj: Skinspecialist.Sgglycerín pre vlasy
Aby ste zvlhčili, ako aj zjemňovali vlasy – zmiešajte podobné množstvá vody a zeleninového glycerínu, ako aj niekoľko kvapiek dôležitého oleja, ktorý používate. Potraste a nastriekajte na vlasy, zatiaľ čo je vlhké. Nechajte to dovnútra.
Ak chcete vylepšiť a rozjasniť vlasy – integrujte spolu polievkovú lyžicu ricínového oleja, čajovú lyžičku glycerínu a čajovú lyžičku octu z jablčného octu. Naneste na korene vlasov a masáž. Práčovňa vypnite vlažným šampónom za pol hodiny.
Na zmiernenie rozdelených hláv, ako aj vylepšenie vlasov – zmiešajte vajíčko, dve lyžice ricínového oleja, čajovú lyžičku glycerínu a čajovú lyžičku octu z jablčného octu. Aplikujte okolo pokožky hlavy, ako aj jednu každú vlasovú hriadeľ. Práčovňa s jemným šampónom po 40 minútach.

[Tiež si prečítajte: Fantastické využívanie zeleninového glycerínu]
Zdroj: pinterest.comPrecations, ktoré sa majú prijať pri využívaní glycerínu –

Nerobte si top s využitím glycerínu! Buďte opatrní a dodržiavajte nasledujúce kroky –
Pred priamym obchodom zrieďte glycerín s vodou alebo ružovou vodou. Preferuje sa zvýšená voda.
Nenechajte na zmesiach dlhšie časové obdobia. Môže dôjsť k hydratácii.
Vyhnite sa integrácii glycerínových krémov, ktoré sú viskidné.
Pred odchodom vypláchnite všetky stopy glycerínu. Je lepkavý, ako aj tak umožní držať kontaminantov.

[Tiež si prečítajte: Využitie vazelíny]