Môžete v zime nosiť oblek z tropickej vlny?

sú obleky vyrobené z tropickej vlny prijateľnej na nosenie v zime, alebo sú navrhnuté iba na ochladenie vás v horúcom letnom počasí? A ako je v obleku farebný aspekt? Čitateľ P zázraky…
Minulý rok som dostal tmavý námorný oblek od J. Crew v tropickej vlne a zaujímalo by ma, či je v poriadku nosiť počas chladnejších mesiacov (žijem v New Yorku). Moje črevo je, že vzhľadom na to, že je veľmi tma s hnedými gombíkmi, že môže vyzerať zimné a tiež sa nosí v lete, pretože je ľahká a priedušná. Je to však môj prvý oblek v tomto druhu látky a ja sa nezdá byť Gauche, ak existuje politika o ročných obdobiach, v ktorých je táto látka vhodná a kedy nie je. nejaké návrhy?
Zaujímavá otázka, čitateľ P – a som zvedavý, čo hovoria čitatelia. Moja počiatočná reakcia tu bola, samozrejme, v zime môžete nosiť obleky tropickej vlny! Sú bez sezón! Ale potom som sa uhádol a urobil som nejaký prieskum Google.
Takže tu je moja oveľa viac preskúmaná odpoveď: Tropické vlnené obleky sú často určené na celoročné opotrebenie (pozri Pendleton, pričom poznamenáva, že ich „najľahšia váha vlny je vhodný na celoročné opotrebenie“ a bluesuity, ktoré ho nazývajú „bez sezónnej európskej tropickej vlnenej vlny. Natiahnite “).
Pretože sú tiež prijateľné na letné nosenie, môžu byť ľahké a priedušné-takže zatiaľ čo nie sú nevhodné na zimné nosenie, môžu trochu zmraziť v najskorších dňoch polárneho víru.

(Niektoré z našich nápadov na vrstvenie, ako zostať v teple v mrazivej kancelárii, alebo myšlienky na bezvýrazné nohavice môžu pomôcť!)
Najmä vtedy, keď aspekt v skutočnosti, že veľa základného oblečenia žien je bez sezónne/tropická vlna, povedal by som, že sú prijateľné na veľa zimných dní – najmä pre osobu, ktorá musí nosiť oblek iba raz týždenne alebo menej. Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí nosia oblek štyri dni z piatich, možno budete chcieť získať ťažšie obleky v česanej vlne alebo tvídovej tvídovej vode – ale nemyslím si, že musíte.
PSST: Tu sú niektoré z našich obľúbených základných oblekov, veľa dostupných v tropickej vlne…

Naše obľúbené obleky stredného rozsahu pre ženy od roku 2022: sukňa / námorníctvo / čierna / šedá / námorníctvo
A naše obľúbené investičné obleky, veľa dostupných v tropickej vlne!

Na obrázku vyššie, niektoré z našich obľúbených investičných oblekov od roku 2022: nohavice / sukňa / nohavice / sukňa / nohavice

Dámy, aké sú vaše myšlienky – je pre vás rozdiel medzi oblekami z tropickej vlny a „sezónnymi“ oblekami? Mysleli by ste si, že niekto bol čudný, keby nosil v zime mŕtveho vlny?

(Na obrázku: Ann Taylor Tropical Wool One Button Jacket, $ 198.)