Oblek v týždni: Hobbs

Pre zaneprázdnené pracujúce ženy, oblek je často najjednoduchším oblečením, na ktorý sa ráno hodí. Všeobecne platí, že táto funkcia sa netýka rozhovorov pre ženy pre ženy, ktoré by mali byť také klasické a základné, ako sa dostanete – namiesto toho sa táto funkcia týka trochu odlišného obleku, ktorý je módny, ale profesionálny. Pretože čitateľ diskutoval o novej webovej stránke USA Hobbsovej novej americkej webovej stránky, prihlasujem sa a bol som nadšený, keď som videl, že je v predaji veľa skvelých diel. (Nezabudnite kliknúť na malú vlajku v hornom rohu, aby ste videli príslušnú menu; nechcete sa príliš nadchnúť Pre mňa – vyzerá to klasicky, čisté, profesionálne a zvyčajne skvelé. Šaty Julietta mi obzvlášť zaujali oko – prichádza v bielej aj béžovej verzii (obidve si predstavujú nižšie) – je to zvyčajne 385 dolárov, ale v predaji klesá na 240 dolárov. Zodpovedajúca bunda (pozvánka Julietta Jacket) je zvyčajne 345 dolárov, ale obáva sa 230 dolárov, zodpovedajúca sukňa (pozvánka Julietta sukňa) pochádza z 195 dolárov do 105 dolárov a zodpovedajúce nohavice (nezobrazené) (pozvánky Julietta Pants) pochádzajú z 210 dolárov do 115 dolárov. . Tu je podobná voľba veľkosti plus (bunda a sukňa-a niektoré kúsky v sade sú súčasťou skvelého predaja Amazonu, ktorý vám umožní vziať ďalších 30% zľavu na poslednú chvíľu) a možnosťou priaznivej pre rozpočet. Aktualizácia správcu: Niektorí čitatelia hlásia videnie videa, ktoré sa začne prehrávať okamžite po návšteve stránky. Ak mi niekto môže povedať, na čo je reklama a kde je na stránke (nad logom? Potrebujete tieto informácie, aby ste preskúmali situáciu a aby sa zastavila. vopred ďakujem! Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu vyvinutého, ktorý nám ponúka predstavenie, aby sme získali poplatky prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!

Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates, pridruženého reklamného programu vyvinutého, ktorý nám ponúka predstavenie, aby sme získali poplatky prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.
Pracovné odevy poznámky pre 9.23.22 (naše obľúbené položky BOLD!):
Ann Taylor – 30% zľava z nákupu (platia výnimky).
Amour Vert – Koniec sezóny predaja, až 50% zľava (skvelé pre hodvábne blúzky a oblečenie šetrné k životnému prostrediu).
Banánská republika-polročné priatelia a rodinná udalosť, 40% zľava váš nákup celej ceny!
Factory Banánskej republiky-polročné priatelia a rodinná udalosť, 50% zľava nákup!
J.Crew – Extra 30% zľavové štýly predaja
J.Crew Factory – až 50% zľavu na všetko; všetky džínsy 49,95 dolárov; Extra 15% zľavu na vrcholy, tričká a topánky
Loft – 50% zľavu na všetko a úplne bezplatná preprava!
M.M. Lafleur – ušetrite až 80%
Neiman Marcus – Predaj posledného hovoru, až 75% zľava!
Nordstrom – Letný predaj je zapnutý! Ušetrite až 60% do 9/12
Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Victoria’s Secret-Ušetrite 40-70% na 1000 s predajnými štýlmi

Ďalší predaj poznámky:
Buffy – až 35% zľavu na posteľnú bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu z položiek poslednej šance

Niektoré z našich najnovších správ tu v Corporette…
12 jednoduchých aktualizácií pre kanceláriu

Ľahké spôsoby, ako si zapamätať, že si vezmete lieky

Čo kúpiť na prácu v Ann Taylor

Aké sú vaše obľúbené televízne programy pre inšpiráciu pracovných odevov?

Skvelé skratky Apple, ktoré vám pomôžu v práci