Oblek v týždni: Halogén

Pre zaneprázdnené pracujúce ženy je oblek zvyčajne najjednoduchším oblečením, na ktorý sa ráno hodí. Všeobecne platí, že táto funkcia sa netýka rozhovorov pre ženy, ktoré by mali byť také klasické a základné, ako sa dostanete – namiesto toho sa táto funkcia týka trochu odlišného obleku, ktorý je módny, ale profesionálny. Šťastná streda! Páči sa mi tento krásny textúrovaný oblek z halogénu, ktorý vyzerá módne, ale súčasne klasicky. Páči sa mi, že je to super nákladovo efektívne a prichádza v pravidelných a drobných veľkostiach. Páči sa mi aj pokyny na starostlivosť – hoci normálne radšej upratujem svoje obleky, je pekné vedieť, že pokyny sú tu „suché čisté“, nie „iba čisté“. Bunda (diamant úsekový peplum bunda) je 138 dolárov, nohavice (Quinn Diamond Stretch Pants) sú 88 dolárov a sukňa (sukňa diamantových úsekov) je 68 dolárov. Je pekné, že všetky tri kusy prichádzajú vo veľkostiach 0-16. V mene čitateľov som trochu naštvaný, že nemôžem nájsť podobný oblek pre plus veľkosti. Stlmená farba, zaujímavá textúra, lichotivé detaily – pýtame sa príliš veľa? Tu je jedna možnosť Le Suit s mierne zaujímavou látkou, sako Mynt 1792 s niekoľkými zaujímavými detailmi a – vôbec nie je textúrované, ale vyzerá krásne – jednoduchý oblek čierneho Talbots (tiež k dispozícii v dámskych drobných drobkách). (Mimochodom: Ak vás zaujíma viac obsahu plus veľkosti od spoločnosti Corporette, zaregistrujte sa prosím na náš nový bulletin-ďakujem!) Sme účastníkom programu Amazon Services LLC, pridruženého reklamného programu navrhnutého na poskytovanie prostriedkov aby sme si zarobili poplatky prepojením na stránky Amazon.com a pridruženými stránkami.

Tento príspevok obsahuje pridružené odkazy a Corporette® môže získať provízie za nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov v tomto príspevku. Viac informácií nájdete tu. Ďakujem vám veľmi pekne za podporu!
Sme účastníkom programu Amazon Services LLC Associates Program, pridruženého reklamného programu, ktorého cieľom je poskytnúť nám prostriedky na získanie poplatkov prepojením na Amazon.com a pridružené stránky.
Pracovné odevy poznámky pre 9.23.22 (naše obľúbené položky BOLD!):

Ann Taylor – 30% zľava z nákupu (platia výnimky).
Amour Vert-Koniec sezóny predaja, až 50% zľava (skvelé pre hodvábne blúzky a ekologické oblečenie).
Banánská republika-poloročná kamarátka a rodinná udalosť, 40% zľava na nákup celej ceny!
Factory Banánskej republiky-polročné kamaráti a rodinná udalosť, 50% zľava nákup!
J.Crew – Extra 30% zľavové štýly predaja
J.Crew Factory – až 50% zľavu na všetko; všetky džínsy 49,95 dolárov; Extra 15% zľavu, košele a topánky
Loft – 50% zľavu na všetko a poštovné zdarma!
M.M. Lafleur – ušetrite až 80%
Neiman Marcus – Predaj posledného hovoru, až 75% zľava!
Nordstrom – Letný predaj je zapnutý! Ušetrite až 60% do 9/12
Saks Fifth Avenue – Designer Sale, až 70% zľava!
Victoria’s Secret-Ušetrite 40-70% na 1000 s predajnými štýlmi

Ďalší predaj poznámky:
Buffy – až 35% zľavu na posteľnú bielizeň
Padák-ušetrite až 40% zľavu z položiek poslednej šance

Niektoré z našich najnovších príspevkov tu v Corporette…
12 jednoduchých aktualizácií pre kanceláriu

Ľahké spôsoby, ako si zapamätať, že si vezmete lieky

Čo kúpiť na prácu v Ann Taylor

Aké sú vaše obľúbené televízne programy pre inšpiráciu pracovných odevov?

Skvelé skratky Apple, ktoré vám pomôžu v práci