Produkty Aloe Vera – Kúzlo Aloe Vera

Starí Egypťania láskavo nazvali túto všadeprítomnú rastlinu „rastlinou nesmrteľnosti“. Vedci na celom svete v skutočnosti zistili, že toto je jedna z mála rastlín na svete, ktorá dokáže liečiť, liečiť a opravovať prakticky akýkoľvek druh choroby kože!
[Tiež si prečítajte: cenovo dostupné kúzlové výrobky]

Lekári tým sľubujú (dokážu vyliečiť rany za osem dní rovno!), Dermatológovia to zbožňujú a zatiaľ ešte musíme uznať všetky výhody tejto zázračnej rastliny. Zhromaždili sme niektoré z najlepších šarmových výhod z používania výrobkov Aloe Vera Charm.
Tu je zaokrúhlenie použití Aloe Vera, ako aj výhody
Odstraňovanie make -upu Aloe Vera:
Aloe vera gél je mimoriadne upokojujúci a mäkký. Na rozdiel od mnohých produktov extrémnych kúziel, ktoré využívate na vymazanie tohto make -upu z tváre, ako aj očí, je Aloe Vera v skutočnosti veľmi mierna a upokojujúca. Na rozdiel od iných výrobkov nescharuje pokožku, pretože môže vymazať make -up v jiffy. Stačí sa trochu aloe vera gél na bavlnenú guľu a posúvajte prečte celé make -up gunk. Toto je jeden odstraňovač make -upu, ktorý má Aloe Vera, ako aj skutočne funguje ako mágia. Dokonca aj ťažké aj tetovacie riasenky, ako aj očné linky od M.A.C, ako aj výhody, sa s tým môžu rýchlo odstrániť.
[Tiež si prečítajte: Presne ako si vyrobiť utierky odstraňovača make -upu pre domácich majstrov]

Zdroj: wordpress.comaloe vera ako liečiteľ Sunbarn:
Letá môžu byť obzvlášť ťažké pre ľudí, ktorí sú opálení a veľmi ľahko spálení. Opatrenia od slnka sú ešte horšie, pretože budú pichať pokožku. Aloe Vera je mimoriadne efektívna a silná, keď sa týka pomoci spálenia od slnka uzdraviť. Aplikácia každý deň na vaše spálenia od slnka pomôže epitelu pri uzdravení a napíšte ochrannú vrstvu okolo neho. Dopĺňa všetku stratenú vlhkosť, ako aj preto, že má antioxidačné vlastnosti, môže pomôcť pokožke liečiť sa oveľa rýchlejšie ako akýkoľvek druh iných krémov, ako aj pleťové vody.
[Tiež si prečítajte: aloe vera pre suchú pokožku]

Zdroj: Skincarerends.comaloe Vera ako maska tváre pre citlivú pokožku
Možno sme to už predtým zdôraznili, avšak Aloe Vera je neuveriteľne jemný produkt, ako aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, môže skutočne pracovať zázraky. Môže upokojiť a pomáhať pokožke odniknúť do zit, ako aj akné, ako aj všetko, čo je potrebné v tejto fantastickej maske tváre, sú tri prísady- aloe vera, kokosový olej a citrónová šťava. Zmiešajte všetky tri v malej miske a tiež aplikujte na čistú a suchú pokožku. Pred umytím ju nechajte na pokožku najmenej 10-15 minút. Slovo opatrnosti: Ak už vypuknete, rovnako ako na pokožke sú strihy, môžete citrón preskočiť. Citrónová šťava bodne rez.
[SC: Mediad]

Zdroj: Aloeverahq.comaloe Vera ako Zit Zapper
Egypťania boli v skutočnosti najlepší, keď nazývali Aloe Vera „rastlinu nesmrteľnosti“. Existuje veľa použití tejto malej malej rastliny! Aloe vera gél pozostáva z dvoch mimoriadne základných hormónov gibberellínov, ako aj z auxínu. Tieto dva hormóny zahŕňajú vlastnosti, ktoré znižujú zápal, ako aj uzdravenie poškodenej pokožky. Gibberellín je rastový hormón a pomáha pri raste nových kožných buniek. Rutinná aplikácia Aloe Vera vám pomôže vidieť výrazný rozdiel v pokožke náchylnej na pupené. Aloe Vera skutočne pomáha upokojiť pokožku a pomáhať pri minimalizácii zápalu pokožky. A čo viac, tiež osvetľuje jazvy, ktoré zostanú pozadu pupienkami.
[Tiež si prečítajte: Muste-try Domáce Zit Zappers]