Čo si na jesennú sezónu pracovať

Už ste sa niekedy pýtali, akú farbu, ktorú by ste mali nosiť počas jesennej sezóny? Pokúste sa nájsť, čo sa má nosiť na prácu v tejto jesennej sezóne, vyskúšajte tento monochromatický vzhľad v Burgundsku … ideálny pre prácu tento jeseň a ďalej. Občas sme v pokušení zostať ďalej od farieb počas jesene a zimy, ale to by nemalo byť prípad, pretože farby sú pre tieto ročné obdobia úžasné. Burgundsko je úžasná farba pádu a jednou z mojich obľúbených kvôli teplému pocitu, ktorý vyžaruje, a rôznymi spôsobmi, ako štýl. Burgundsko môžete nosiť ako monochromatický vzhľad, ako je uvedené na dnešnom príspevku alebo páre s čiernou, béžovou (ako je tu vidieť tu) alebo Emerald Green. Medzi ďalšie farby na jesenné práce, ktoré sa majú objať v tejto sezóne, patrí horčica žltá, lovecká zelená, červená a ružová.
Dnešná jesenná práca je monochromatickým vínovitým v ceruzkovej sukni a sveter na krk. Obidva kusy majú rôzne textúry s mierne odlišnými vínovými tónmi. Pokračoval som s pádom a pridal som hlboký burgundský mac matný lipcolor, ktorý dopĺňa vzhľad a béžové čerpadlá pre elegantný pocit.
Čo mám na sebe:
Ted Baker blúzka (tu alebo tu, podobná tu/tu; oveľa viac tu) // sukňa (tu, tu, tu, tu/tu, oveľa viac tu) // ) // rúž (tu)
Nakupujte môj vzhľad

< >

JavaScript je v súčasnosti v tomto prehliadači zakázaný. Reaktivujte ho a zobraziť tento obsah.

Môžete sa tiež tešiť:

Nápady na poslednú chvíľu na Valentína …

Najlepšie letné vrcholy, ktoré môžete nosiť …

Najlepšia dvojdielna súprava na nosenie teraz

Zábavné jarné šaty, aby ste sa dostali teraz

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

krstné meno

krstné meno

krstné meno

krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

emailová adresa

emailová adresa

emailová adresa

emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!