Týždenná aktualizácia správ

, ako sú tieto príspevky? Sledujte nás na Twitteri alebo na Facebooku – toto je upravená verzia toho, čo čítame! (Tiež sme tweetovali, ak sa dozvieme o dobrom predaji prostredníctvom nášho informačného kanála Twitter CorporeTedeals.) Môžete nás tiež sledovať na Pinterest a Instagram alebo na našom informačnom kanáli RSS.
Lucky zaokrúhľuje o 14 rozpočtových výrobkov drogérie na jeseň.
Naomi Alder píše pre médium o práci v technologickom priemysle a o tom, že sa hrá na stereotypné úlohy, ktoré ostatní očakávajú. A v denníku New York Times píše geobiológia profesorka o výskyte sexuálneho napadnutia proti vedcom pracujúcim v tejto oblasti a o tom, ako sa zmenil priebeh jej výskumu.
Inc. vám dáva návrhy na spôsoby, ako signalizovať silu s jazykom tela, hlasom a ďalšími.
Justice Ruth Bader Ginsburg diskutuje o New Yorku, prečo neplánuje odísť do dôchodku v dohľadnej dobe.
Business Insider zistí, čo deväť úspešných ľudí, ako napríklad Mark Cuban, Tim Ferriss a Debbi Fields (pani Fields), si želá, aby vedeli o osobných financiách vo veku 20 rokov.
New Yorker má veľmi čestnú, úprimnú esej o zložitom rozhodnutí spisovateľa, či má alebo nemá deti – a miestne deti, ktoré sa medzitým snaží pomôcť. Magazín v New Yorku zhromažďuje niektoré myšlienky známych žien-od Margaret Cho po Gloria Steinem-pri výbere detí nemali deti.
SheKnows poskytuje vedenie žene, ktorej sa zdá, že ovládacie cesty priateľa s peniazmi vytvárajú urážlivú situáciu.
Jill Lepore v New Yorku sa ponorí do neočakávanej a fascinujúcej histórie – a vývoja – Wonder Woman.
Čo je lepšie na sušenie rúk, papierových utier alebo sušičiek rúk? Lifehacker rieši túto večnú otázku – a dokonca aj odkazy na TEDx hovorí o tejto téme. (Spojler: papierové utierky sú o niečo lepšie.)

Chýbalo nám niečo? Pridajte ich sem alebo ich pošlite na adresu news@corporette.com. Ďakujem! Tiež: Ste matka alebo mama? Nenechajte si ujsť aktualizáciu noviniek tohto týždňa v CorporetMoms.